Kvalitné právne služby,
profesionálny a individuálny prístup

Cenník

Odmena za poskytovanie právnych služieb advokátom je v našej advokátskej kancelárii dohodnutá v každom prípade osobitne vopred pred začatím poskytovania právnych služieb v závislosti od špecifík a náročnosti konkrétnej právnej veci.

 

U nás je možnosť dohodnúť okrem napr. tarifnej, hodinovej aj podielovú odmenu advokáta, pri ktorej platíte odmenu za naše právne služby iba v prípade úspechu v súdnom alebo inom konanípričom bližšie informácie sa môžete dozvedieť odmene a náhradách advokátov aj vo vyhláške MSSR č. 655/2004 Z.z. o odmenách a náhradách advokátov za poskytovanie právnych služieb v platnom znení verejne dostupnej na slov-lex.sk .

 

V prípade Vášho záujmu o informáciu v konkrétnej právnej veci nás neváhajte kontaktovať telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára nachádzajúceho sa nižšie. Pre stanovenie výšky navrhovanej odmeny je vo väčšine prípadov potrebné vedieť aspoň základné informácie o konkrétnej právnej veci.

 

Samozrejme akékoľvek informácie poskytované advokátom pred začatím poskytovania právnych služieb vrátane informácií o výške prípadnej odmeny vo Vašom prípade sú z našej strany poskytované bezplatne.
Kontaktujte nás

Momentálne tu nie sme. Môžete nám však poslať e-mail a my sa vám čo najskôr ozveme.

Not readable? Change text. captcha txt